Стоматологія СтоматКС була відкрита у 2017 році у Києві на вулиці Гололівській, будинок 15 (500 метрів від Національного цирку України).

Стоматологія “СтоматКС” – сучасна клініка в Києві. Головними її перевагами є передова професійна апаратура та якість використовуваних матеріалів. Лікарі – висококваліфіковані фахівці в галузі стоматології, для яких комфорт клієнта понад усе: вони легко знаходять спільну мову з відвідувачами і роблять все, щоб візити до стоматолога приносили виключно позитивні емоції.

Послуги стоматології СтоматКС.

Наша клініка стоматології надає широкий спектр послуг за доступними цінами у Шевченківському районі Києва. Кожен пацієнт унікальний, тому ми намагаємося знайти оптимальне рішення і методику лікування, за роки роботи ми випробували різні напрямки в стоматології.

ЭЕфективна стоматологія в Києві

Для ефективного вирішення стоматологічних проблем у наших пацієнтів – персонал Клініки СтоматКС активно адаптує останні інновації в галузі стоматології:

  • Використання дентальних мікроскопів;
  • Використання депофорезу;
  • Застосування стоматологічного лазера,
  • Комп’ютерна реєстрація прикусу.

Клініка надає повний спектр стоматологічних послуг: лікування карієсу, пломбування, протезування та імплантація, ультразвукове чищення зубів, а також лікування та профілактика пародонтиту. Інноваційні методи, що застосовуються клінікою, гарантують своєчасну діагностику проблеми та ефективне її усунення. А ціни на послуги порадують своєю доступністю та демократичністю. «Стомат» – запорука якісного, швидкого та безболісного лікування зубів.

Більш детально Ви можете переглянути в розділі “Наші послуги” на нашому сайті та ознайомитися з нашим прайсом.

CategoryНовости

Телефон стоматології        +38 (063) 288-94-18