Парадонтология лечение и цены в Киеве СтоматКСПародонтологія – це напрям стоматології, який займається профілактикою та лікуванням пародонту зуба.
За статистикою в Україні 86% дорослих та 65% дітей страждають на захворювання пародонту. Саме тому в стоматології і створено окремий розділ, що займається лікуванням та профілактикою подібних захворювань – пародонтологія (від грец. para – біля і odont – зуб).
Пародонтит викликають мікроби, які мешкають в організмі кожної людини. Але в деяких, в силу генетичних особливостей, конституції, імунітету і т.д., у відповідь на розмноження мікробів власний організм починає виробляти особливі ферменти.
Ця імунна відповідь призводить до того, що починає руйнуватися зв’язування зуба, а надалі і кісткова тканина. Мікроби розселяються в ясенній кишені, утворюючи каміння. На цьому фундаменті мікроби розмножуються і виробляють токсини. Зрештою – немає кістки, немає зуба!
За багато років практики склалася не зовсім правильна думка про те, що пародонтологія – це лікування ясен. Справа в тому, що назва послуги походить від слова «пародонт» – комплекс тканин навколо зуба, до якого входять самі зуби, слизова оболонка ясен, зв’язковий апарат та кісткова стінка альвеоли.

Пародонтологія — дуже складний та відповідальний напрямок стоматології, тому в клініці «СтоматКС» цю послугу надають лікарі, які пройшли відповідну профільну підготовку.

Наші ціни:

 

Комплексне професійне чищення – ультразвук та полірування або Air Flow ( 2 щелепи) 900 грн
Ультразвукове чищення (1 щелепа) 250 грн
Зняття зубного нальоту Air-Flow 400 грн
Вектор Scaler (2 щелепи) 2200 грн
Ввектор Paro повний (2 щелепи) 3500 грн
Вектор Paro (1 щелепа) 2000 грн
Вектор Paro (1 квадрат) 1000 грн
Плазмоліфтинг (1 щелепа) 1500 грн
Плазмоліфтинг (2 щелепи) 2500 грн
Забір крові внутрішньовенний 100 грн
Шинування зубів скловолоконною стрічкою (1 зуб) 800 грн
Закритий кюретаж пародонтальної кишені 250 грн
Установка PerioChip 550 грн
Ін’єкції “Траумель” (обкол 1 щелепи) 200 грн
Лікувальна аплікація (без урахування вартості препарату) 100 грн
Пришліфування оклюзії (1 зуб) 100 грн